İki Yaka Mübadilleri Derneği Niğde Yeşilburç Gezisi

12 Nisan 2019 20:00
14 Nisan 2019 23:00
Niğde Yeşilburç
Tamamlandı

1.Gün: 12 NİSAN 2019: 20:00’da Çatalca'dan’den hareket edecek olan otobüsümüz sırasıyla Büyükçekmece’den alacağımız yolcularımız ile Bakırköy ve Gebze üzerinden Kapadokya ya varıyoruz.

2.Gün 13 NİSAN 2019: Uçhisar ( Güvercinlik Vadisi), Göreme panoramik seyir, Avanos çanak atölyesi, Paşabağı Peri bacaları, El sanatlar merkezi, Devrent hayal Vadisi, Şarap Mahzenleri, Yeraltı şehri geziyoruz.Daha Sonra Niğde deki otelimize yerleşiyoruz.(Akşam yemeğini otelde yapıyoruz Fiyata dahildir)

3.Gün: Otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Yeşilburça hareket ediyoruz. İki Yaka Mübadilleri Derneği olarak katılacağımız geleneksel helva şenlikleri kapsamında Türkiyenin her bölgesinden gelen mübadilleri ile biraraya geliyoruz. 15.si düzenlenecek olan helva şenliklerinde kazanlar dolusu helvalar dağıtılarak yöresel halk oyunlarımız oynanacaktır. Yeşilburç'ta düzenlenen Helva Günü'nün tarihçesi 125 yıl öncesine dayanmaktadır. Helva şenliğinin ardından İstanbul'a dönüş yolculuğu başlıyor.

Fiyat : 320 TL

Ücrete Dahil Olanlar: 
*Lüks otobüs ile ulaşım
*Otobüs içi ikramlar
*Otelde akşam yemeği 
* 2. Gün otelde sabah kahvaltısı+konaklama 
*Zorunlu seyahat sigortası + Yolcu sağlık sigortası

Ücrete Dahil Olmayanlar:
*Müze ören giriş yerleri
* Otelde alınan ekstralar
* 1.Günün sabah kahvaltısı ve Öğlen yemekleri

İki Yaka Mübadilleri Derneği

İki Yaka Mübadilleri Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi

İki Yaka Mübadilleri Derneği

Kale İçi Mahallesi Topuklu Caddesi No: 73/A-13
34900 Çatalca /

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.